książki dla dzieci

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

 • NowyGdzie jest Mikołaj?

  Gdzie jest Mikołaj?

  2 w magazynie

  29.90 
  Była Wigilia i Mały Miś nie mógł się doczekać wizyty Świętego Mikołaja. „Mikołaj pojawi się zaraz po tym, jak pójdziesz spać” – powiedziała Mama Miś, ale jej synek nie miał ochoty iść do łóżka. Chciał zobaczyć Mikołaja.
 • NowyJestem kotem – Wyd. Nasza Księgarnia

  Jestem kotem – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  18.00 
  „Jestem kotem” to mądra książka dla najmłodszych, która uczy, że zawsze można znaleźć coś, co nas łączy, nawet jeśli na pierwszy rzut oka bardzo się różnimy.
 • Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!

  Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!

  Brak w magazynie

  42.00 
  Nunuś się niecierpliwi. Nie może doczekać się Gwiazdki. Razem z Kicią Kocią otwierają po kolei okienka kalendarza adwentowego – na każdy dzień przeznaczone jest jedno okienko i jedno zadanie. Dzięki temu czas biegnie szybciej! Gdy otworzą 24 okienka, nadejdzie Boże Narodzenie.
  Czytaj dalej
 • Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

  Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

  2 w magazynie

  42.00 
  icia Kocia i Nunuś lubią zimę i zabawy na śniegu. Razem z nimi mali czytelnicy zobaczą, jak wygląda zima w mieście, w parku, a także na wsi i w lesie. Co robią zimą zwierzęta? Co jedzą? W co zimą bawią się dzieci? Tego czytelnicy dowiedzą się z tej książki –…
 • Milion miliardów Świętych Mikołajów - Wyd. Dwie Siostry

  Milion miliardów Świętych Mikołajów - Wyd. Dwie Siostry

  2 w magazynie

  29.00 
  Niewielka, zilustrowana z dziecięcą swobodą książka, która dostarcza błyskotliwej odpowiedzi na jedno z najtrudniejszych świątecznych pytań - jak to w końcu jest z tym Świętym Mikołajem. :)
 • Opowiem ci mamo co jeździ na dwóch kołach

  Opowiem Ci mamo co jeździ na dwóch kołach – Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  36.00 
  "Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach" to wspaniała książka do czytania i oglądania. Ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.
 • Opowiem Ci mamo co robią dinozaury – Wyd. Nasza Księgarnia

  Opowiem Ci mamo co robią dinozaury – Wyd. Nasza Księgarnia

  Brak w magazynie

  36.00 
  Edukacja, humor, zadania interaktywne, a przede wszystkim piękne ilustracje Emilii Dziubak sprawiają, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie. To znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Czytaj dalej
 • Opowiem Ci mamo co robią lisy

  Opowiem Ci mamo co robią lisy – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  39.00 
  Czym lisy różnią się od kotów? A od wiewiórek? Na te i inne nurtujące cię pytania odpowiedzą lis rudy Feliks, lisica polarna Lisa, a także wielkouchy fenek Zenek. Otwórz tę książkę, sprawdź, ile dźwięków jest w lisim słowniku
 • Opowiem Ci mamo co robią myszy – Wyd. Nasza Księgarnia

  Opowiem Ci mamo co robią myszy – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  36.00 
  Seria "Opowiem ci, mamo" to książki do czytania i oglądania dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (a nawet starszych!). Sztywne kartki, poręczny format, a przede wszystkim piękne i zabawne, pełne detali ilustracje to jej znak rozpoznawczy. Książki pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, pobudzają zainteresowanie światem
 • Opowiem Ci mamo co robią narzędzia – Wyd. Nasza Księgarnia

  Opowiem Ci mamo co robią narzędzia – Wyd. Nasza Księgarnia

  1 w magazynie

  36.00 
  W tej sympatycznej książce dzięki jedynym w swoim rodzaju ilustracjom Daniela de Latoura i zabawnym rymowanym zagadkom Izabeli Mikrut mały czytelnik nauczy się rozpoznawać najważniejszych mieszkańców skrzynki narzędziowej, przy okazji rozwijając spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia
 • Opowiem Ci mamo o Świętym Mikołaju – Wyd. Nasza Księgarnia

  Opowiem Ci mamo o Świętym Mikołaju – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  39.00 
  Z tej pięknej książki Najmłodsi dowiedzą się między innymi, że Św. Mikołaj jest wielkim smakoszem i robi najlepsze naleśniki z konfiturą z arktycznych borówek, że pomagają mu skrzaty, na które może liczyć zarówno przy opiece nad reniferami, jak i przy codziennych obowiązkach, takich jak pastowanie butów.
 • Opowiem Ci mamo, co robią konie – Wyd. Nasza Księgarnia

  Opowiem Ci mamo, co robią konie – Wyd. Nasza Księgarnia

  2 w magazynie

  36.00 
  Ta książka zaspokoi ciekawość każdego miłośnika tych pięknych zwierząt. Spotkacie tu konie, kucyki, koniki polskie, rzadkie zebryny oraz zebrule, a także te zupełnie wymyślone: jednorożce czy centaury. Dowiecie się, czym się różni cwał od kłusu i galopu oraz co zapleść z końskiej grzywy
Sklep z zabawkami Liski Urwiski
Sklep z zabawkami Liski Urwiski
Sklep Liski Urwiski powstał z połączenia trzech miłości – do dzieci, zabawek
i książek. Znajdą u nas Państwo wyłącznie dokładnie wyselekcjonowane produkty, które będą powodem uśmiechu na twarzy dziecka i rodzica.
Polityka prywatności
Szybka nawigacja:
Obsługa klienta

693 109 650
sklep@liskiurwiski.pl

ul. Paderewskiego 5B
05-100 Nowy Dwór Mazowieck

Odwiedź nasze social media
Copyrights 2022 LiskiUrwiski.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

PROJEKT i MARKETING:

RIKONA