Śliniaki

Produkty pomocne w tym procesie są specjalnie dobrane do potrzeb dziecka, a także wygodne dla rodziców. Są to różnorodne śliniaczki, zarówno te tradycyjne materiałowe, jak również śliniaki silikonowe z kieszonką, do której wpadają resztki jedzenia. Dzięki temu chronią ubranko i zapewniają wygodę w użytkowaniu oraz myciu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Super cena Śliniak w saszetce – Star Burst B.box

  Śliniak w saszetce – Star Burst B.box

  54.90 

  Najniższa cena sprzed 30 dni przed tą promocją: 54.90 .

  Śliniak wyposażony jest w praktyczną kieszeń na spadające okruszki i kąski. Kieszonka pełni funkcję zapinanej na suwak saszetki, a później do środka można schować łyżeczkę i…
  ZOBACZ
 • Śliniak Grey – Done by Deer Contour

  Śliniak Grey – Done by Deer Contour

  42.00 
  Śliniak jest nie tylko śliczny, ale też wodoodporny, mięciutki, wygodny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Specjalna kieszonka zatrzyma resztki pokarmu, aby nie spadły na ziemię…
  ZOBACZ
 • Śliniak Powder – Done by Deer Contour

  Śliniak Powder – Done by Deer Contour

  42.00 
  Śliniak jest nie tylko śliczny, ale też wodoodporny, mięciutki, wygodny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Specjalna kieszonka zatrzyma resztki pokarmu, aby nie spadły na ziemię…
  ZOBACZ

Śliniaki dla niemowląt są niezbędnym elementem dla zdrowia i higieny dziecka. Mają za zadanie utrzymać suchość ubranek dziecka i pomóc w jego karmieniu.

Śliniaki dla dzieci mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak bawełna, mikrofibra, frota lub siatka. Materiał jest zwykle oddychający, aby zapobiec gromadzeniu się wilgoci na odzieży i można go prać w pralce w celu łatwego czyszczenia.

Najpopularniejszym rodzajem śliniaczków dla dzieci są śliniaczki materiałowe z wiązaniem z tyłu, które można zawiązać na szyi.

W dzisiejszym świecie, przy wszystkich postępach w technologii, ludzie mogą cieszyć się wieloma udogodnieniami. Jednym z takich udogodnień są śliniaki, które istnieją od dawna, ale ostatnio przybrały nową formę.

Śliniaki dla dzieci są niezbędną częścią życia dziecka. Zapewniają czysty, higieniczny i bezpieczny sposób karmienia dziecka i zapewniają mu suchość.