Do wózka

Akcesoria do wózka dziecięcego to kategoria, która obejmuje nie tylko zabawki umilające dziecku długie spacery, ale również torby i organizery, które ułatwią życie rodzicom. Niezbędne w wózku są również pościele, kocyki, podusie i prześcieradła lub wkładki. Wszystkie te produkty znajdziecie w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wkładki do wózków spacerowych

Dzięki uniwersalnym wkładkom do wózka z wodoodpornym podnóżkiem, każdy może zmienić wygląd swojego wózka spacerowego. Pomagają one utrzymać wnętrze wózka w czystości oraz podnoszą komfort podróżowania. Dodatkowo posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa, którymi można przypiąć dziecko. W większości wkładki do spacerówki są dwustronne, więc można częściej zmieniać wygląd swojego wózka. Można je bezpiecznie prać w celu utrzymania czystości.

Torby do wózka

Zapewniają niezwykłą wygodę podczas spacerów i są bardzo praktyczne. Wykonane z trwałych i łatwych w czyszczeniu materiałów np. ekoskóry, pozwalają na szybkie pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń. Posiadają wiele schowków i kieszonek, w których można umieścić wszystkie najpotrzebniejsze dla dziecka produkty. Torbę do wózka możecie wygodnie powiesić na jego rączce  za pomocą specjalnych uchwytów. Zapewni to swobodny dostęp do wszystkich potrzebnych rzeczy. Ale niektóre modele posiadają też dłuższy pasek, dzięki czemu można je też nosić na ramieniu.

Zabawki do wózka dziecięcego

mają spełniać przede wszystkim funkcję przyciągnięcia uwagi dziecka i zainteresowania go na dłuższy czas. Podczas podróży lub zakupów to bardzo ważna sprawa, o czym zapewne wie każda mama.

Zawieszki do wózka

Takie zabawki możemy zastosować już w pierwszym głębokim wózku, a także w foteliku samochodowym podczas dłuższych podróży. Czarno – białe zawieszki będą odpowiednio stymulować i przyciągać wzrok maluszka, który na początku widzi tylko te dwa kolory. Dodatkowe funkcje takich zawieszek do gondoli to wydawanie dźwięków – melodii w przypadku pozytywek lub delikatnego grzechotania. Są również takie z malutkim lusterkiem, dzięki któremu dziecko widzi swoje odbicie.

Spirale do wózka spacerowego

Takie spiralne zabawki są świetne do spacerówki. Można je owinąć wokół pałąka, dzięki czemu dziecko może swobodnie bawić się różnymi elementami zabawki. Nie trzeba wtedy obawiać się, że wypadnie ona z wózka i się zgubi. Będzie zawsze na swoim miejscu. A jak się zabrudzi, to można ją łatwo wyprać lub wyczyścić.

Otulacze do fotelika

Otulacze do fotelika to produkt niezbędny podczas chłodniejszych pór roku. Zapewnia maluszkowi ciepło i ochronę przed wiatrem i deszczem podczas przenoszenia go z samochodu lub spacerów.

Otulacze są wykonane z mięciutkich tkanin w środku np. velvet, minky lub bawełna oraz wodoodpornych od zewnątrz. Występują w wielu pięknych kolorach i wzorach. Można tworzyć zestawy z mufkami do wózka, torbami lub wkładkami.

Dzięki otulaczom do fotelika nie trzeba dziecka ubierać już w sztywne i ciepłe śpiworki, z których później ciężko jest je rozebrać w aucie. Otulacz można rozchylić i dzięki temu dziecko nie przegrzeje się i nie spoci. Otulacze to bardzo praktyczny produkt, który posłuży Wam w ciągu chłodniejszych pór roku.