Do karmienia

W tej kategorii znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria (kubeczki, bidony, sztuczce, śliniaki, zabawki) dla podróży z dzieckiem. Zapraszamy serdecznie zapoznać się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Akcesoria do picia i karmienia

Aby jak najbardziej ułatwić dziecku spożywanie różnych napojów w podróży, warto wybrać dla niego odpowiedni bidon. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę takich produktów, m.in. butelki, kubki i bidony marki b.box, uznanego producenta akcesoriów dziecięcych. Ich artykuły zaprojektowano z myślą o jak największej ergonomii i komforcie użytkowania – wygodny uchwyt i opływowy kształt sprawiają, że picie staje się naturalnym odruchem, a bidon nie wypada maluchowi z rączki.

W tej kategorii znajdziecie zarówno pierwsze kubeczki – niekapki, jak również otwarte kubki, z których dziecko pije już jak z prawdziwej szklanki. Niektóre posiadają ułatwienia, które zapewniają dziecku wygodę przy pierwszych przygodach z nauką picia. Są wykonane z nietłukących i mocnych materiałów, które przetrwają niejeden upadek na ziemię.

Bidon ma wiele różnych udogodnień, takich jak zintegrowana z naczyniem pokrywka (przez co nigdy się ona nie zagubi) czy przycisk służący do jej szybkiego otwierania. Przezroczyste ścianki sprawiają, że Twoja pociecha nigdy nie będzie miała wątpliwości, ile wody czy soku jeszcze jej zostało – w każdej chwili będzie mogła podejrzeć ilość płynu i w razie potrzeby zorganizować szybką dolewkę ulubionego napoju.

Produkty pomocne w tym procesie są specjalnie dobrane do potrzeb dziecka w podróży i nie tylko, a także wygodne dla rodziców. Są to różnorodne śliniaczki, zarówno te tradycyjne materiałowe, jak również śliniaki silikonowe z kieszonką, do której wpadają resztki jedzenia. Dzięki temu chronią ubranko i zapewniają wygodę w użytkowaniu oraz myciu. Talerzyki, miseczki i sztućce nie tylko pięknie wyglądają, ale też są bezpieczne i uczą malucha jak sobie z nimi radzić.