Zabawki według wieku

Zabawki wg wieku to kategoria, która stanowi wielką pomoc dla tych, którzy szukają czegoś odpowiedniego na prezent dla dziecka, a także podpowiedź dla rodziców, jakie są odpowiednie na danym etapie rozwoju malucha. Potrzeby dziecka zmieniają się z roku na rok, a nawet częściej. Dlatego też zrobiliśmy podział na zabawki odpowiednie w każdym roku życia.

Wyświetlanie 1–12 z 185 wyników

Zabawki dla maluszków

To propozycje zabawek odpowiednich już dla noworodków – najczęściej są to czarno-białe zabawki kontrastowe, grzechotki lub pozytywki. Mogą to być również pierwsze książeczki kontrastowe, które stymulują zmysł wzroku. Albo piękne puszyste maskotki, do których dziecko może się przytulać. Niemowlęta mogą bawić się już małymi pojazdami, zabawkami interaktywnymi lub bardzo pomysłowymi zabawkami do kąpieli.

Zabawki dla przedszkolaków

Dla przedszkolaków najciekawsze są zabawki do układania, edukacyjne i magnetyczne. Dzięki nim ćwiczą motorykę małą, spostrzegawczość, cierpliwość i wyobraźnię. Takie zabawki zajmują dzieci na dłuższy czas, ponieważ przedszkolaki potrafią już świetnie bawić się same. Znajdziecie u nas świetne, kreatywne zabawki dla trzylatków, które są niezwykle ciekawe świata i uwielbiają go odkrywać za pomocą takich produktów. Przykładem takiej zabawki jest Bilibo – kreatywna muszelka to różnorodnych zabaw uzależnionych jedynie od wyobraźni malucha.

zabawki edukacyjne wspaniale sprawdzą się dla czterolatków i pięciolatków. Taka nauka przez zabawę zapewni zajęcie na długi czas. Pięknie wydane i zilustrowane gry edukacyjne będą świetnym prezentem dla przedszkolaka.

Zabawki dla starszych dzieci

Dla dzieci od 6 lat mamy w ofercie zarówno gry, jak też eksperymenty do wykonania w domu i puzzle.

Gry logiczne typu Smart Games są doskonałe do grania w pojedynkę i ćwiczenia umysłu, spostrzegawczości i koncentracji. Kolorowe i pięknie wykonane będą świetnym prezentem dla dzieci w wieku szkolnym.

Zestawy do robienia eksperymentów pozwolą dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym, laboratorium. Zapakowane w metalowe pudełka, dzięki czemu to pomysłowy prezent dla dzieci od 7 lat.