Zabawki dla dzieci

Zabawki dla dzieci to kategoria, która zawiera duży wybór różnorodnych zabawek, które podzieliliśmy na poszczególne rodzaje, a także według wieku dziecka. Chcemy, żeby było Wam łatwiej wybrać coś dla swojej pociechy, lub kupić odpowiedni prezent z okazji urodzin dziecka i innych świąt.

Wyświetlanie 1–12 z 157 wyników

Zabawki dla starszych dzieci

Zabawki drewniane to naturalne i pięknie wykonane zabawki, które są bezpieczne dla dziecka i jednocześnie bardzo trwałe. To świetny eko wybór dla Waszego malucha. Wśród drewnianych zabawek znajdziecie u nas zarówno takie do ciągnięcia na sznurku, do pchania, klocki, sortery. Tego rodzaju produkty sprawdzą się świetnie jako zabawki dla rocznego dziecka. Znajdziecie też u nas puzzle, tablice manipulacyjne, instrumenty, a także różne rodzaje żywności do krojenia – te będą odpowiednimi zabawkami dla dwulatka i trzylatka

Zabawki kreatywne to wszystkie zabawki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Zmuszają do nieszablonowego myślenia i kombinowania. Pozwalają na różnorodne zabawy wymyślone przez dziecko. Mogą zawierać elementy, z których maluch musi stworzyć nowe kształty, scenki lub coś zbudować. Są to zabawki idealne dla dwulatków i starszych dzieci.

Zabawki edukacyjne to zarówno gry, jak też zestawy eksperymentów dzięki którym dziecko odkrywa świat i dowiaduje się różnych ciekawostek. Pozwalają na zdobywanie wiedzy poprzez zabawę, a dzięki temu czynią ten proces ciekawym i wciągającym. Takie zabawki są świetnym pomysłem dla dzieci od 4 lat

Zabawki magnetyczne są bardzo popularne, pięknie wykonane i dają wiele możliwości różnorodnych zabaw. Występują w postaci układanek, puzzli i gier. Magnetyczne zabawki typu łowienie rybek idealnie sprawdzą się dla dzieci już od 18 miesiąca. Ćwiczą zręczność i motorykę maluszka, a jednocześnie bawią. Natomiast układanki magnetyczne w pudełku to świetny prezent dla dzieci od 3 lat.

Zabawki dla maluszków

Zabawki silikonowe mogą być wykorzystywane na różne sposoby – do tworzenia budowli, gryzienia, do piasku i do wody. Są kolorowe, bezpieczne i trwałe. Większość dostępnych u nas gryzaków dla dzieci jest wykonana właśnie z silikonu. Takie gryzaki silikonowe przynoszą ulgę podczas ząbkowania, a także są świetną zabawką dla niemowlaka dostarczającą mu dodatkowe wrażenia wzrokowe i dotykowe.

Zabawki sensoryczne to zabawki dla najmłodszych dzieci, dzięki którym można pobudzać różne zmysły. Na początek ten najważniejszy, czyli wzrok dzięki czarno – białym kontrastowym zabawkom. W późniejszym czasie dochodzą zabawki szeleszczące i grzechotki, które z pewnością zaciekawią dziecko i pobudzą zmysł słuchu. A różnorodne powierzchnie będą stymulowały zmysł dotyku.

Zabawki do kąpieli z pewnością umilą ten wieczorny rytuał. Zapewnią wiele radości i sprawią, że dziecko będzie z chęcią wskakiwało do wanienki. Mogą to być gumowe zabawki do wody, lub też różnego rodzaju wiaderka do przelewania, zabawkowe prysznice i wirujące pod wpływem wody kółeczka. Świetne zabawki do kąpieli marki Yookidoo spodobają się zarówno tym młodszym, jak i starszym dzieciom.