Zabawki dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Sprawdź, jakie zabawki dla dzieci powyżej 12 miesięcy warto kupić w naszym sklepie internetowym. Proponujemy wyłącznie najlepsze i w 100% bezpieczne akcesoria, dzięki którym maluch może rozwijać swoje umiejętności manualne i myślowe. Wykonane z bezpiecznych materiałów zabawki sensoryczne są przyjazne dla malucha i świetnie wpływają na kreatywność 12-miesięcznego dziecka.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Popularne zabawki dla dzieci powyżej 12 miesięcy

Idealną zabawką dla dzieci powyżej 12 miesięcy jest lalka przypominająca niemowlaka. To idealny prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Wykonana z bezpiecznego winylu jest sprężysta, elastyczna i wyjątkowo trwała. W odniesieniu do rozwoju dziecka to prawdopodobnie najlepsza z dostępnych zabawek, które umożliwia zdobycie nowych umiejętności. Jeśli szukasz czegoś, co zainteresuje malucha w wieku powyżej 12 miesięcy życia, sprawdź pozostałe zabawki cieszące się dużą popularnością:

  • przyssawki w postaci gryzaków silikonowych,
  • piłeczki sensoryczne,
  • autka z automatycznym napędem,
  • pojazdy budowlane do samodzielnej zabawy,
  • książeczki edukacyjne,
  • zabawki muzyczne i wspomagające zdolności logicznego myślenia.

Bogata oferta naszego sklepu pomoże Ci dobrać odpowiednie pomoce naukowe w postaci zabawek. Świetna zabawa wspierająca rozwój malucha jest bardzo ważna. Z tego względu proponujemy akcesoria dla lalek, pacynki, maskotki i zabawki, które wspierają rozwój motoryki małej i zdolności manualnych.

Zabawki edukacyjne wspierające prawidłowy rozwój – jakie warto wybrać?

Sprawdzone zabawki dla niemowląt w wieku powyżej 12. miesiąca życia to m.in. układanki z uchwytami oraz zabawki do kąpieli. Niektóre zabawki mogą przypominać zwierzątko, a inne owoc. To nie tylko przyciąga uwagę dziecka, ale także sprawia, że maluszek poprawia swoją koordynację ruchową. Szczególnie korzystnym rozwiązaniem są sortery, zabawki muzyczne, np. instrumenty oraz klocki.

Polecamy zabawki dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia, takie, jak: klocki do kąpieli Yookidoo, układanki drewniane, pętle do zakładania kształtów oraz bambusowego liska na sznurku – to doskonała zabawka do ciągnięcia. Maluch z użyciem takich przedmiotów rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność, a dodatkowo aktywnie spędza czas. Serdecznie polecamy drewniane klocki i zabawki Montessori każdemu dziecku w wieku powyżej 12 miesięcy.

Układanki, puzzle, klocki i lalki – dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia

W Liski Urwiski gwarantujemy, że wszystkie przedmioty do zabawy dla dzieci są wykonane z bezpiecznych surowców. Wszystkie zabawki są atestowane i certyfikowane. Nie ma więc żadnego ryzyka, że maluch zrobi sobie krzywdę podczas zabawy. Układanki, puzzle i klocki to interaktywne zabawki wspomagające rozwój dzieci w wieku powyżej 12. miesiąca życia.

Ciekawym wyborem, jest sorter OombeeCube. To aż sześć przepięknych kształtów do dopasowywania w różnych kolorach. Dzięki takiej zabawce Twoje dziecko uczy się rozpoznawać kształty i kolory. Co więcej, produkt jest wykonany z bezpiecznego silikonu bez małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć.

Czy warto kupić sensoryczne zabawki dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy?

Dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy również potrzebują zabawek, które uaktywnią ich zmysły i zdolności ruchowe. Zabawki sensoryczne o różnych strukturach, kolorach i kształtach to doskonały wybór. W naszej ofercie znajdziesz sensoryczne pojazdy, lalki oraz układanki, które świetnie sprawdzą się w przypadku dzieci kończących pierwszy rok życia.

Wybór zabawek dla dzieci powyżej 12 miesięcy jest naprawdę ogromny. Spraw, że akcesoria do zabawy wywołają uśmiech u Twojego dziecka, a dodatkowo pomogą mu rozwijać swoje umiejętności myślowe, zdolności motoryczne oraz wyobraźnię.