Zabawki dla dzieci powyżej 18 miesięcy

W sklepie internetowym Liski Urwiski kupisz zabawki dla dzieci powyżej 18 miesięcy. Asortyment dopasowaliśmy do potrzeb każdego malucha. Jeśli chcesz wspomóc rozwój 18-miesięczneo dziecka, zainwestuj w edukacyjne akcesoria. Zabawki edukacyjne i sensoryczne dostępne online to gwarancja najwyższej jakości, świetnej zabawy i sprawnego rozwoju malucha.

Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Jakie zabawki dla 18-miesięcznego dziecka wybrać?

Zabawki dla 18-miesięcznego chłopca i dziewczynki to przedmioty, których budowa jest już nieco bardziej skomplikowana. Zanim kupisz zabawki dla półtorarocznego dziecka, sprawdź, jakie są polecane akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym. W sklepie Liski Urwiski możesz kupić najlepsze zabawki:

  • kostki edukacyjne,
  • zabawkowy prysznic dla dzieci,
  • lalki winylowe,
  • domki i wyspy pełne zabawek do kąpieli,
  • magnetyczne wieże,
  • sortery do układania kształtów,
  • maskotki sensoryczne,
  • sensoryczne wyścigówki.

Powyższe propozycje to doskonały pomysł na prezent dla 18-miesięcznego dziecka – dziewczynki czy chłopca. U nas kupisz nie tylko wyjątkowo przyjazny sensoryczny samochodzik, ale także zabawki do ciągnięcia.  Maluszek w ten sposób poprawi swoją koordynację i motorykę, a dodatkowo chętniej podejmie się zadań ruchowych.

Czy układanki i zabawki manualne są odpowiednie dla 18-miesięcznego dziecka?

Oczywiście, że tak! Jeśli kupujesz zabawki dla 18-miesięcznego dziecka, koniecznie weź pod uwagę funkcjonalne układanki. Na tym etapie rozwoju zestaw zabawek do układania będzie doskonałym pomysłem. Dziecko poznaje w ten sposób nowe umiejętności, kształty, kolory oraz ćwiczy motorykę małą z użyciem swoich małych paluszków.

Chcesz, aby Twoje dziecko mogło rozwijać swoje umiejętności poprzez zabawę i naukę jednocześnie? Postaw na zabawki do kąpieli. To akcesoria sensoryczne, które unoszą się na wodzie. Dziecko ćwiczy w ten sposób swoją równowagę oraz aktywnie spędza czas podczas kąpieli. W przypadku rocznego dziecka można w ten sposób rozwinąć też spostrzegawczość i kreatywność.

Malec w wieku 18 miesięcy może świetnie bawić się koralikami do nawlekania na sznurek oraz pierwszymi układankami z wizerunkami, np. zwierząt i przedmiotów użytku codziennego. Koraliki dostępne w naszym sklepie internetowym są w 100% bezpieczne. Ich rozmiar jest dobrany tak, aby dziecko nie było w stanie połknąć żadnego z elementów zestawu do nawlekania.

Książeczki, puzzle i gry magnetyczne – zabawki wspomagające rozwój 18-miesięcznego dziecka

Rozwój dziecka jest jednym z najistotniejszych czynników dla każdego rodzica. Możesz kupić standardowe klocki dla malucha. To dobra opcja, jeśli chcesz zająć jego uwagę na dłuższy czas i umożliwić mu rozwój umysłowy.

Proste puzzle składające się z dużych elementów i magnetyczne gry, np. łowienie rybek mogą być strzałem w dziesiątkę. U nas bez problemu kupisz takie produkty dla 18-miesięcznej dziewczynki i chłopca. Dziecko wraz z wiekiem ma coraz więcej energii, dlatego warto pomóc maluchom ją spożytkować i zadbać o zdrowy rozwój.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Liski Urwiski. Produkty z kategorii zabawek dla dzieci powyżej 18 miesięcy z pewnością ucieszą każdego rodzica, który chce dla swojego malucha wszystkiego, co najlepsze.