Zabawki dla dzieci powyżej 2 lat

Szukasz zabawek dla dzieci powyżej 2 lat? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla swojego malucha. Dla dzieci powyżej 2 lat proponujemy zabawki: sensoryczne, interaktywne, instrumenty oraz układanki z alfabetem. Wybierz sprawdzone zabawki dla dwulatka i zachęć swoją pociechę do dalszego rozwoju swoich umiejętności umysłowych i motoryki małej lub dużej.

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Lalki dla dzieci w wieku powyżej 2 lat

Doskonałym wyborem dla chłopca i dziewczynki w wieku powyżej 2 lat są edukacyjne lalki. To wyjątkowo kreatywne zabawki, dzięki którym dziecko uczy się rozpoznawać części ciała oraz naśladować dorosłych. Lalki dostępne w naszym sklepie internetowym są w pełni bezpiecznym prezentem dla 2-latka. Wykonane z winylu nie powodują reakcji alergicznych na ciele malucha. Nie mają też drobnych elementów konstrukcyjnych, co redukuje ryzyko zadławienia dziecka poprzez połknięcie którejkolwiek z części lalki.

Lalki to niejedyne zabawki edukacyjne dla 2-latka. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz wiele innych akcesoriów, które z pewnością wspomogą rozwój Twojego dziecka poprzez zabawę. Możemy zaproponować drewniane układanki Montessori, kulki sensoryczne do rzucania, a także edukacyjne i kreatywne klocki. Różne kształty i kolory zabawek przekładają się na szybszy rozwój dziecka i większe zainteresowanie zabawą połączoną z edukacją.

Pierwsze gry i zabawki edukacyjne dla 2-latków

W naszym sklepie internetowym możesz kupić kreatywne zabawki dla dwulatka takie, jak: pierwsze gry poznawcze. Dobry wyborem są puzzle z alfabetem. Dzięki temu możesz rozpocząć ze swoją pociechą naukę pierwszych literek. W tym wieku mózg malucha jest już na tyle dobrze rozwinięty, że może rozpocząć rozpoznawanie liter.

Alternatywą mogą być proste gry planszowe i zabawki edukacyjne przedstawiające wizerunek zwierząt. Świetną opcją są też zabawki interaktywne wydające dźwięki, np. po wciśnięciu obrazka. Dzięki temu dziecko będzie rozpoznawać konkretne przedmioty po słyszanych dźwiękach.

Zabawki edukacyjne dla 2-latków mogą przybierać też formę gier ze znajdowaniem przeciwieństw. Takie zabawy przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już dość płynnie mówić. Edukacja poprzez rozrywkę polega na znajdowaniu słów przeciwnych do wylosowanych, np. dobry i zły. Dzięki temu maluch poznaje nowe wyrazy i jednocześnie świetnie bawi się z rodzicami lub innymi dziećmi.

Zabawki dla dzieci w wieku powyżej 2 lat – jak wybrać najlepsze produkty?

Zanim zdecydujesz się kupić prezent dla 2-latka w postaci interaktywnej zabawki, pamiętaj, aby sprawdzić materiał wykonania produktu. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju układanki, które są przyjemne w dotyku i wykonane z atestowanych materiałów. Różnorodność kolorów i kształtów to podstawa. Dzięki takim zabawkom będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju każdego dziecka.

Kiedy maluch nauczy się rozpoznawać kształty i kolory to zachęci go tylko do dalszej kreatywnej zabawy – w domu i na świeżym powietrzu. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zabawki dla dzieci powyżej 2 lat zabrać na spacer do parku.

Dlaczego warto kupić zabawki dla dzieci od 2. roku życia w Liski Urwiski?

Jeśli trafiłeś do naszego sklepu internetowego, prawdopodobnie szukasz pomysłu na prezent. Dla dziecka w wieku powyżej 2 lat warto zainwestować w bardziej skomplikowane akcesoria do zabawy i edukacji jednocześnie. Labirynty, zabawki z układaniem cyferek i liter, pluszaki i prezenty ruchowe wspomagające koordynację to przedmioty, które zamówisz u nas praktycznie od ręki. Wybierając u nas zabawki i prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat, zyskujesz:

  • dostęp do najlepszych zabawek na rynku,
  • maksimum bezpieczeństwa – produkty dla dzieci są wykonane z winylu lub silikonu bez dodatku szkodliwych substancji chemicznych,
  • doskonałą zabawę dla dziecka połączoną z edukacji,
  • szeroki asortyment zabawek dopasowany do potrzeb chłopca i dziewczynki.

Nie czekaj! Złóż zamówienie w Liski Urwiski i spraw, że Twoje dziecko będzie w 100% zachwycone. Z naszymi zabawkami maluch szybko rozwinie swoje słownictwo, umiejętności motoryki małej i dużej, a także pobudzi umysł do kreatywnego myślenia.