Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat

Nasza oferta to funkcjonalne, interaktywne i sensoryczne zabawki dla dzieci powyżej 3 lat. Proponujemy akcesoria, które ułatwiają trzylatkom rozwijanie wyobraźni, a także zdolności motorycznych. Przejrzyj naszą ofertę i zamów zabawki, dzięki którym Twój trzyletni maluch połączy zabawę z edukacją.

Wyświetlanie 1–12 z 70 wyników

Jakie zabawki będą odpowiednie dla dzieci powyżej 3 lat?

Zabawki edukacyjne dla chłopca i dziewczynki w wieku 3 lat powinny być dopasowane poziomem zaawansowania do stanu rozwojowego umysłu malucha. Szkraby w wieku wczesnoprzedszkolnym potrzebują wielu bodźców, aby stale pobudzać swoją wyobraźnię i kreatywność.

Jeśli szukasz zabawek dla dzieci w wieku 3 lat, koniecznie weź pod uwagę nieco bardziej skomplikowane puzzle, układanki, a nawet drewniane domki dla lalek. W przypadku chłopca świetnie sprawdzi się także budynek z parkingiem i zjeżdżalnią dla samochodów. Odpowiednie zabawki dla dzieci powyżej 3 lat to takie, które wpływają korzystnie na rozwój umysłowy i motoryczny szkraba.

Zabawki dla dzieci – domki. Czy są dobre dla 3-latków?

Rozkładany domek z zabawkami dla dziecka w wieku 3 lat to świetne rozwiązanie. W gotowych zestawach dziecko znajdzie zwierzątka, takie, jak: lwy, tygrysy, słonie, a nawet żyrafy. Fantastyczne domki dla dzieci powyżej 3 lat wykonane z drewna są w 100% bezpieczne. Co więcej, mogą zapewnić niesamowitą zabawę maluchowi nawet przez cały dzień.

Piękne ilustracje na drewnianych elementach i szeroki wybór zabawek w obrębie jednego domku to dobry sposób, aby zainteresować trzyletniego szkraba. Dzieci w tym wieku szukają nowych wyzwań, a rozkładany domek drewniany jest liderem wśród zabawek dla trzylatków. To zdecydowanie dobry wybór zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Drewniane postacie, konstrukcje i ruchome elementy mogą być kreatywną formą zabawy nawet dla gromadki maluchów.

Klocki dla dzieci w wieku powyżej 3 lat – jak wybrać odpowiednie?

Szukasz idealnych zabawek dla 3-latka? U nas kupisz wyjątkowo wytrzymałe i bezpieczne klocki wykonane z silikonu lub drewna. Trzyletnie dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię przestrzenną w trakcie zabawy klockami. Aby wybrać idealne klocki do rozwoju małej motoryki oraz wyobraźni, weź pod uwagę:

  • kształty,
  • kolorystykę,
  • rozmiary klocków.

Dla Twojego malucha możesz kupić klocki z nadrukowanymi cyframi lub literami, a także w różnych kolorach. To świetny sposób, aby dziecko mogło nauczyć się z nowych rzeczy niezależnie od etapu rozwoju.

Lalka dla chłopca i dziewczynki w wieku powyżej 3 lat

Na stronie Liski Urwiski znajdziesz też szeroką ofertę lalek, które doskonale nadają się dla chłopca i dziewczynki. W ten sposób 3-letni maluch może poznać ciało człowieka nieco bliżej, a także naśladować osoby dorosłe. Lalki, które sprzedajemy, są wykonane z bezpiecznego winylu i nie zawierają drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Ruchoma główka, ramiona, rączki i nóżki to świetne rozwiązanie, dzięki któremu dziecko uczy się anatomii człowieka. To wspaniałe narzędzie edukacyjne, które z pewnością zainteresuje Twoją pociechę w wieku powyżej 3 lat.

Zabawki do kąpieli – doskonałe dla 3-latka!

Książeczki interaktywne i kolorowe pluszaki to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie na stronie sklepu internetowego. Możesz też kupić pojemniki na wodę do kąpieli, które wspierają rozwój motoryki małej u dziecka w wieku powyżej 3 lat. Polecamy zestaw rozkręcanych sikawek, które zapewnią Twojemu dziecku doskonałą zabawę w wodzie nawet przez kilkanaście minut.

To przedmioty, które zachowują doskonały poziom higieny. Możesz je rozkręcić w celu osuszenia i zadbać o czystość, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie narażone na oddziaływanie bakterii podczas zabawy.

Interaktywne i edukacyjne zabawki dla 3-latków – zamów w sklepie online!

Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat to także gry logiczne, które uczą logicznego myślenia, liczenia oraz koncentracji. W kategorii interaktywnych produktów znajdziesz też zabawkowe instrumenty dla najmłodszych. To dla Twojego dziecka prawdziwa szansa, aby rozwinąć swoje umiejętności poznawcze, motorykę małą, a także wyobraźnię.

Nie czekaj i spraw, że Twój maluch będzie naprawdę szczęśliwy. Dostosuj zabawki do potrzeb dziecka w wieku powyżej 3 lat. W ofercie sklepu Liski Urwiski znajdziesz wyłącznie najlepszy asortyment dla dzieci w wieku 3-4 lat.