Zabawki dla dzieci powyżej 7 lat

Przejrzyj ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz odpowiednie zabawki dla dzieci powyżej 7 lat. Nasza oferta to przede wszystkim gry edukacyjne, łamigłówki oraz klocki, które ćwiczą zdolności manualne. Spraw swojemu dziecku przyjemność,  zamów najlepsze zabawki dla chłopca i dziewczynki w wieku powyżej 7 lat.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Jakie zabawki dla 7-latka będą idealne?

Rozwój intelektualny i fizyczny dziecka jest ważny na każdym etapie rozwoju. Nasz asortyment jest dopasowany do potrzeb dzieci w każdym wieku – także tych powyżej 7 lat. Zestaw klocków i skomplikowane puzzle wydają się dobrym wyborem. To pomoże siedmiolatkowi ćwiczyć zręczność i kreatywność. Każdy 7-latek powinien mieć dostęp do bezpiecznych i sprawdzonych zabawek, wpływających pozytywnie na jego rozwój. Kilka propozycji w ramach zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym to:

  • gry z nauką liczenia i czytania,
  • edukacyjne układanki sylab,
  • rodzinne gry ułatwiające poznawanie ciała człowieka,
  • Państwa-Miasta,
  • logiczne gry, np. Hop do norki,
  • magnetyczne gry podróżne,
  • i wiele innych…

Jeśli chcesz wspomóc rozwój Twojego dziecka, koniecznie postaw na najpopularniejsze zabawki kreatywne i edukacyjne. Kupisz je w naszym sklepie internetowym LiskiUrwiski. Szukasz ciekawych pomysłów na zabawki dla dziewczynki w wieku 7 lat? A może interesują Cię zestawy kreatywne dla chłopców? Dla swoich dzieci znajdziesz wszystko, co niezbędne. Wystarczy, że przejrzysz asortyment naszego sklepu online.

Zabawki dla dziewczynki i chłopca powyżej 7 lat – czym się różnią?

Nasz sklep jest pełen pomysłów na zabawki na prezent dla dziewczynki i chłopca. Czym różnią się takie artykuły? Przede wszystkim kolorystyką, ale i często przeznaczeniem. Zabawki dla 7-latka i 8-latka to są mocno zróżnicowane. O ile gry planszowe nie występują z jasnym podziałem na takie dla chłopców i dziewczynek, o tyle klocki i kolorowanki już tak.

Podobnie gry logiczne i zręcznościowe. W przypadku 7-letnich chłopców doskonałym wyborem na edukację poprzez zabawę będą plansze magnetyczne z samochodzikami. Dla dziewczynki możesz wybrać zabawkę o zwierzęcych akcentach i delikatnej, różowej kolorystyce. Świetnym pomysłem na prezent jest zabawkowa kuchnia, która z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę w wieku powyżej 7 lat.

Czy dzieci w wieku 7 lat potrzebują zabawek?

Oczywiście, że tak! Dzieci w wieku wczesnoszkolnym zawsze powinny mieć dostęp do zabawek stworzonych specjalnie dla najmłodszych. Dzięki temu maluch może eksperymentować poprzez kreatywną zabawę, a jednocześnie nabyć nowe umiejętności. Niezależnie od wieku dziecka, doskonały prezent to zabawka edukacyjna, sensoryczna lub interaktywna. To nie tylko źródło świetnej zabawy, ale także szansa na szybszy i efektywniejszy rozwój przygotowujący do edukacji w szkole.

Kreatywne zabawki dla 7-latka – postaw na edukację malucha

Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się zabawki edukacyjne, które polepszają motorykę małą, zdolność do logicznego myślenia i kreatywność. W przypadku dzieci w wieku powyżej 7 lat idealnym wyborem są zestawy artystyczne. Wspomagają koordynację ruchową, a dodatkowo rozwijają pasję małego artysty.

Dla wymagających rodziców przygotowaliśmy bogatą ofertę zabawek dla dzieci w wieku powyżej 7 lat. Proponujemy wyłącznie bezpieczne, atestowane i sprawdzone artykuły, które poprzez zabawę wprowadzają dziecko powoli w świat edukacji szkolnej.