Zabawki dla noworodka

Zabawki dla noworodka to przede wszystkim bezpieczne produkty, które przyciągają uwagę dziecka dzięki swoim wzorom, kolorom i dźwiękom. Wykonane z przyjaznych dziecku materiałów, które łatwo utrzymać w czystości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zabawki dla noworodków

To przede wszystkim zabawki sensoryczne i kontrastowe, czyli utrzymane w czarno-białych barwach. Są to jedyne kolory, które dziecko na początku widzi bardzo wyraźnie. Pozostałe kolory są dla niego rozmyte, ale z każdym miesiącem życia wzrok się wyostrza. Zastosowanie zabawek kontrastowych od początku życia maluszka będzie stymulowało jego wzrok i zwracało uwagę.

W wieku 0 miesięcy niemowlęta dopiero zaczynają rozwijać umiejętności potrzebne do interakcji z otoczeniem. Zaczynają też poznawać dotyk i smak. Dlatego zabawki dla niemowląt powinny być miękkie, lekkie i bezpieczne.

Świeżo upieczeni rodzice często mają problem ze znalezieniem idealnej zabawki dla swojego noworodka. Dostępnych jest tak wiele opcji, że może być trudno wybrać najlepszą.

U nas znajdziesz odpowiedni zabawki dla dziecka dobrane według wieku. Zapraszamy zapoznać się z naszą ofertą zabawek dla noworodka.