Zabawki dla dzieci powyżej 3 miesięcy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci powyżej 3 miesięcy. Zadbaj o rozwój swojego dziecka i wybierz miękkie zabawki sensoryczne. Twoje dziecko szybciej rozwinie zmysł dotyku, a także zapomni o bólu w okresie ząbkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Najlepsze zabawki dla dzieci powyżej 3 miesięcy

Zabawki powyżej 3 miesięcy to produkty, które są dobrym pomysłem na prezent dla 3-miesięcznego dziecka. Kontrastowe barwy, delikatne materiały wykonania oraz kształty, które ułatwiają dziecku chwytać zabawkę. To główne cechy charakterystyczne zabawek dostępnych w naszym sklepie internetowym. Chcesz, aby niemowlak miał możliwość sprawnego rozwoju już od najmłodszych lat życia? Wybierz kolorowe gadżety dla dzieci, które umożliwiają:

 • naukę emocji,
 • rozwój zmysłu dotyku,
 • rozwój zmysłu wzroku,
 • stymulację umiejętności manualnych.

Zabawki dla 3-miesięcznego niemowlaka są wykonane z bezpiecznych materiałów, np. bawełny lub 100% poliestru. Co więcej, nie znajdziesz w nich drobnych elementów. Nie ma więc ryzyka, że maluch połknie jakąkolwiek część. Wszystkie zabawki edukacyjne i stymulujące malucha nadają się dla niemowląt od 3. miesiąca życia. Szeleszczące, masujące i aktywizujące zdolności motoryki małej – takie są zabawki, które proponujemy. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę dziecka różnymi fakturami, koniecznie sprawdź naszą propozycję.

Jakie zabawki wybrać dla 3-miesięcznego malucha?

Zanim zdecydujesz się na konkretny model zabawki, upewnij się, że jest miękka i delikatna dla maluszka. Najlepiej wybieraj akcesoria z silikonu spożywczego. Dzięki naszym zabawkom Twój maluszek będzie mógł szybciej się rozwijać. Wystarczy, że postawisz na multisensoryczną zabawkę z wgłębieniami. To nie tylko idealny prezent dla malucha w pierwszych miesiącach życia. Do gryzienia i zabawy polecamy zabawki dla dzieci od 3 miesięcy takie, jak:

 • gryzaki uśmierzające ból w trakcie ząbkowania,
 • szeleściki zachęcające do zabawy,
 • piszczki uaktywniające słuch,
 • książeczki sensoryczne, które zachęcają do poznawania świata,
 • grzechotki na małe rączki,
 • przytulanki dla chłopca i dziewczynki.

Zabawki sensoryczne dostępne w naszym sklepie online mogą posłużyć Twojemu dziecku do zabawy, ale także rozwoju swoich pierwszych umiejętności manualnych. Piłeczka, kuleczki i maty sensoryczne to świetny wybór. Takie zabawki dla 3-miesięcznego dziecka zachęcają do zabawy, uspokajają oraz mają uchwyty ułatwiające maluszkowi utrzymywanie akcesoriów w dłoni.

Bezpieczne zabawki dla niemowląt powyżej 3 miesięcy

Bezpieczne zabawki dla 3-miesięcznych dzieci to takie, które jednocześnie umożliwiają rozwój od pierwszych miesięcy życia dziecka. Produkty, które proponujemy, są wykonane zgodnie z normą EN-71, wykonane z bezpiecznych surowców oraz mają niezbędne certyfikaty CE. Najwyższa precyzja produkcji zapewnia, że zabawki są wyjątkowo miękkie i pozytywnie oddziałują na dziąsełka.

Zabawki wykonane z bezpiecznego silikonu są łatwe do chwytania przez małe rączki dziecka. Co więcej, pozytywnie wpływają na rozwój malucha i zachęcają do zabawy. Warto też dodać, że gryzaki z wysokiej jakości silikonu, drewniane grzechotki oraz multisensoryczne zabawki są łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do mycia pod bieżącą ciepłą wodą z dodatkiem hipoalergicznego mydła dla dzieci.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zabawki dla 3-miesięcznego dziecka?

Zanim zdecydujesz się na zakup zabawki, które zachęci dziecko w wieku powyżej 3 miesięcy do aktywności, zwróć uwagę na:

 • materiał wykonania zabawki: drewno, silikon, bezpieczne tworzywa sztuczne,
 • przeznaczenie: niektóre zabawki zachęcają dziecko do zabawy, uśmierzają ból w trakcie ząbkowania,
 • wielofunkcyjność zabawki,
 • kolorystyka.

Nasza oferta to doskonałe zabawki dla 3 miesięcznych dzieci. Zabawa z ich pomocą umożliwia pokazywanie kształtów, naukę logicznego myślenia, koordynację czynności oko-ręka oraz naukę pierwszych cyferek i literek.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie poprawnie się rozwijać – postaw na silikonowe akcesoria dostępne w naszej ofercie. Gryzaczek, ośmiornica do przytulania czy nawet klocki z wypustkami – to wszystko może nie tylko uśmierzyć bolesne ząbkowanie, ale także rozwijać zmysł dotyku malucha.