Zabawki dla dzieci powyżej 9 miesięcy

Chcesz wybrać najlepsze zabawki dla dzieci powyżej 9 miesięcy? Polecamy akcesoria i zabawki dostępne w naszym sklepie internetowym. Zainwestuj w rozwój dziecka. Nasze zabawki dla 9-miesięcznego dziecka cieszą się ogromną popularnością. Wybierając zabawki z naszej oferty, zyskujesz: wysoką jakość, ogromną różnorodność oraz 100% bezpieczeństwa.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Zabawki edukacyjne dla dzieci powyżej 9 miesięcy

Zastanawiasz się nad zakupem zabawek dla dzieci powyżej 9 miesięcy? Każde dziecko potrzebuje pomocy w kwestii poprawnego rozwoju już od pierwszych miesięcy życia. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne zabawki do kąpieli, lalki, gryzaki, grzechotki i wiele innych akcesoriów dla maluszków. Wybierając zabawki dla dzieci powyżej 9 miesięcy, przyczynisz się do szybszego rozwoju dziecka w zakresie:

 • umysłowym,
 • ruchowym.

Jeśli maluch uczy się już raczkować, możesz wykorzystać edukacyjne zabawki, aby zachęcić go do dalszego rozwoju swoich umiejętności poruszania się. Nasza oferta to ciekawe zabawki dla niemowląt powyżej 9 miesięcy życia, które są przyjemne w dotyku i przyczyniają się do rozwoju malca.

Jakie zabawki dla dzieci 9 miesięcy wybrać?

W żadnym domu nie powinno zabraknąć zabawek, które zachęcają dziecko do ruchu, rozwoju motoryki małej i dużej oraz wyrażania emocji w ekspresyjny sposób. Wszystkie dzieci uwielbiają zabawę, którą można rozsądnie połączyć z edukacją. U nas znajdziesz zabawki, które szeleszczą, wydają dźwięki oraz mają różne struktury, które mogą zaciekawić malucha.

Jakie zabawki dla dziecka warto kupić? Jeśli chcesz, aby dziewięciomiesięczny malec rozwijał swoje umiejętności myślowe i motoryczne, wybierz:

 • kolorowe grzechotki na przyssawce,
 • marakasy drewniane,
 • miękkie piłki sensoryczne,
 • gryzaki z silikonu,
 • lalki do przytulania,
 • piramidy sensoryczne.

Pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Możesz jednak wspierać rozwój malucha z każdym tygodniem jego życia. Wystarczy, że kupisz dziecku zabawki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. W ten sposób zachęcisz malucha do nauki poprzez zabawę.

Idealne zabawki interaktywne dla dzieci w wieku 9 miesięcy

Muzyczne zabawki zaliczamy do kategorii interaktywnych akcesoriów, które cieszą się dużą popularnością. Wszystkie zabawki wydające dźwięki i wyróżniające się różnymi fakturami mogą urozmaicić życie dziecka w wieku powyżej 9 miesięcy. Kiedy przedmiot zacznie piszczeć i grać, dziecko będzie chętnie go chwytać i sprawdzać jego struktury. To przełoży się na odpowiednią stymulację mózgu oraz zdolności do rozpoznawania kształtów.

Idealną zabawką interaktywną są klocki umożliwiające układanie najróżniejszych budowli, a także sortowanie kształtów. To świetny pomysł na beztroską zabawę, która jednocześnie pomoże rozwijać dziecku motorykę małą i zdolności myślowe. Kreatywne klocki posłużą też maluchowi jako gryzak. To także idealny prezent dla dziecka w wieku powyżej 9 miesięcy.

Dlaczego warto kupić sprawdzone zabawki sensoryczne dla 9-miesięcznych dzieci?

Jest mnóstwo powodów, dla jakich warto zainwestować w zabawki dla dziecka w wieku powyżej 9 miesięcy. Kilka najistotniejszych powodów to:

 • poprawa koncentracji w trakcie zabawy,
 • możliwość szybszego rozwoju zdolności myślowych,
 • 100% bezpieczeństwa – zabawki dla dzieci powyżej 9 miesięcy są wykonane z atestowanych i certyfikowanych surowców.

Akcesoria i zabawki, które proponujemy dla dzieci w wieku powyżej 9 miesięcy, są bezpieczne i nie powodują u maluchów reakcji alergicznych. Właściwości hipoalergiczne, idealna miękkość oraz brak szkodliwych substancji zawartych w składzie to najistotniejsze cechy zabawek dostępnych w naszej ofercie. Jeśli chcesz dla swojej pociechy wszystkiego, co najlepsze – złóż zamówienie w sklepie internetowym i podaruj swojemu dziecku wielofunkcyjne puzzle, przytulanki lub inne zabawki wspierające jego rozwój.