Zabawki edukacyjne

Oferta naszego sklepu internetowego to funkcjonalne i bezpieczne zabawki edukacyjne dla dzieci. Sprzedajemy zarówno zestawy akcesoriów do nauki pociech poprzez zabawę, jak i pojedyncze zabawki edukacyjne dla dzieci i niemowląt. Przejrzyj naszą ofertę na LiskiUrwiski i zamów zabawki edukacyjne pomocne w nauce liter i cyfr już od najmłodszych lat życia dziecka.

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Zabawki edukacyjne dla dzieci i niemowląt – postaw na jakość!

Zabawki edukacyjne to takie, które umożliwiają dziecku sprawdzenie swoich możliwości oraz w kreatywny sposób poznawanie nowych umiejętności. Produkty, które sprzedajemy, są w 100% bezpieczne i wykonane a atestowanych materiałów. Edukacyjne zabawki wpływające na rozwój dziecka to nie tylko książeczki, ale także sensoryczne wieże, z których może korzystać każdy maluch.

Wybierając nasz sklep internetowy z zabawkami dla dzieci, zyskujesz gwarancję, najwyższej jakości. Proponujemy wyjątkowe zabawki edukacyjne dla niemowląt, 2-latka, a także starszych dzieci. Naszą ofertę dopasowaliśmy tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających rodziców. Pamiętaj! Magnetyczne układanki, sortery i kolorowanki wspierają prawidłowy rozwój. Dziecko uczy się w ten  sposób nowych umiejętności i szybciej poznaje świat.

Jakie są najlepsze edukacyjne zabawki dla dzieci?

Produkty z kategorii zabawki edukacyjne pomogą maluchom rozpoznawać pierwsze kolory, kształty, litery, cyfry, a nawet rozwijać zdolności manualne. Akcesoria i zabawki, które polecamy to:

  • magnesowe zabawki,
  • książki dla dzieci z ruchomymi elementami,
  • naklejki wypukłe,
  • zabawki logiczne i zręcznościowe,
  • maty edukacyjne,
  • koraliki do nawlekania dla starszych dzieci.

Nauka poprzez zabawę jest bardzo ważna, niezależnie od wieku dziecka. Wykorzystując zabawki dostępne w naszym sklepie LiskiUrwiski możesz pobudzić zmysły dziecka, wesprzeć logiczne myślenie oraz pomóc mu poznać świat. Doskonałym wyborem są także drewniane klocki, które wpływają na rozwój małej motoryki malucha.

Czy zabawki interaktywne mogą służyć edukacji rocznego dziecka?

Interaktywne zabawki jak najbardziej wspierają pierwsze procesy edukacyjne dziecka w wieku niemowlęcym. Przeglądając ofertę naszego sklepu, znajdziesz przybory sensoryczne z dźwiękami, zabawki magnetyczne, a także akcesoria dla nieco starszych dzieci, np. wykonane z drewna. W przypadku rocznego dziecka najlepiej sprawdzają się sensoryczne pluszaki, gumowe wieże i inne kolorowe zabawki edukacyjne.

Układanki, puzzle i klocki – idealne dla starszego dziecka

Aby rozpocząć naukę czytania i pisania z dzieckiem, warto postawić na układanki i bardziej skomplikowane puzzle w różnych kształtach. Gry edukacyjne planszowe z ilustracjami liter, cyfr, a nawet nazw poszczególnych przedmiotów to świetny sposób, aby zachęcić kilkuletnie dziecko do poznawania nowych słów. Nawet jeśli dziecko ma już kilka lat, zawsze warto inwestować w akcesoria pobudzające wyobraźnię, rozwój motoryki małej oraz zdolności analityczne. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zabawek edukacyjnych, które ułatwiają naukę kolorów i wspierają prawidłowy rozwój malucha, niezależnie od wieku. Dopasuj zabawki edukacyjne do wieku dziecka, złóż zamówienie w naszym sklepie online i rozbudź wyobraźnię malca.