Zabawki sensoryczne

Zabawki sensoryczne dla noworodków i niemowląt to nie tylko świetny pomysł na prezent dla maluszka, ale również zapewnienie odpowiednich bodźców i świetnej zabawy.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Czarno – białe zabawki kontrastowe

Bardzo ważne jest, aby stymulować wzrok maluszka od samego początku. Dziecko tuż po urodzeniu nie rozróżnia kolorów, widzi tylko kontrastowe zestawienie czerni i bieli. Czarno-białe przytulanki i zabawki dla dzieci mają na celu pobudzać, stymulować i przyciągać wzrok dziecka, wspomagając jego rozwój. Każdy dotyk i dźwięk jest dla dziecka czymś zupełnie nowym. Różne faktury tkanin, szeleszczące elementy, kolorowe metki, gryzaczki i grzechotki zapewniają świetną zabawę i dostarczają odpowiednich bodźców.

W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim zabawki sensoryczne i kontrastowe firmy Hencz Toys. To polski producent zabawek dla dzieci, wielokrotnie nagradzany i dbający o bezpieczeństwo i najwyższą jakość swoich produktów.

Zabawki sensoryczne tej firmy będą idealnym pomysłem na prezent na babyshower lub na pierwszą wizytę u noworodka. Są pięknie wykonane, posiadają wiele elementów, które z pewnością zaciekawią maluszka. Możecie wybierać spośród wesołych ośmiorniczek w czarno białe paski z przyjemną dla ucha grzechotką. Są również liski – termofory, które mają schowany woreczek z pestkami wiśni – jest to jednocześnie termofor i zabawka.

Gumowe zabawki sensoryczne

Gumowe zabawki dla noworodków i niemowląt to przede wszystkim piłeczki o różnych rozmiarach, które dziecko może dotykać, turlać, jak również wziąć do kąpieli. Mają różnego rodzaju powierzchnie, które bardziej bądź mniej stymulują zmysł dotyku dziecka. Niektóre z nich wydają również dźwięki, które są dla maluszków dodatkową atrakcją. Piłeczki są bardzo kolorowe, co dodatkowo przyciąga uwagę dziecka. Są świetnymi zabawkami, które mogą być również używane jako pomoce do ćwiczeń sensorycznych.