Zabawki magnetyczne


Wiek dziecka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Rodzaj

Marka

Wyświetlanie 1–24 z 53 wyników

Nowoczesne zabawki magnetyczne dla dzieci to produkty, które są niezastąpione w rozwoju maluszków i starszych pociech. Pomagają w koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudzają kreatywne myślenie i działają na wyobraźnię. Dzięki nim nauka będzie ciekawsza, ponieważ przedstawiona zostanie za pomocą zabawy, interesujących obrazków i różnorodnej kolorystyki.

Czym są zabawki magnetyczne?

Dzięki wbudowanym w nich magnesom zyskują jeszcze więcej zastosowań. Poza tradycyjnym użytkowaniem można też je dopasowywać, łączyć ze sobą i rozłączać. W naszej ofercie znajdziesz magnesowe zabawki w różnych formach, zarówno z większymi elementami dla młodszych dzieci, jak i bardziej skomplikowane łamigłówki dla starszych.

Zabawki magnetyczne dla dzieci

W asortymencie sklepu Liski Urwiski przygotowaliśmy wiele produktów, które zachwycą maluchy. Wśród nich dostępne są, m.in.:

  • ubieranki,
  • gry podróżne, np. bingo,
  • układanki i puzzle,
  • klocki,
  • tablice.

Zabawa w przebieranie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dziewczynkom. Natomiast klocki bardzo chętnie wybierają chłopcy, ponieważ dzięki magnesowemu łączeniu mogą tworzyć jeszcze trwalsze i większe budowle. Dodatkowo wszelkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone, bezpieczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego można z nich korzystać przez długi czas.

Układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne to idealna forma zabawy z młodszymi, nawet kilkuletnimi dziećmi. Niewątpliwym plusem jest to, że tego typu zabawkę możesz zabrać ze sobą wszędzie, dzięki czemu np. umilić podróż. Poza tradycyjnym użyciem, jakim jest dopasowanie do siebie odpowiednich elementów, dzieci zaciekawią się także samą formą magnesu i tym, jak to się dzieje, że samoistnie się ze sobą łączą. To również ciekawy sposób na przemycenie nieco starszym pociechom trochę wiedzy fizycznej. Zapraszamy do zapoznania się z opisem poszczególnych artykułów dostępnych w tej kategorii.

Scroll to Top